Cena

  • 16,00 zł - 200,00 zł

Kartony klapowe 3 warstwowe: duży wybór rozmiarów i kształtów

Karton klapowy 640x380x190 2,85 zł brutto/szt. zestaw 20szt.
  • Obecnie brak na stanie
Karton klapowy 600x400x400 3W 4,39 zł brutto/szt. zestaw 20 szt.
  • Obecnie brak na stanie
Karton klapowy 600x400x200 3,35 zł brutto/szt. zestaw 20szt.
  • Obecnie brak na stanie
Karton klapowy 500x400x300 3,18 zł brutto/szt. zestaw 20szt.
  • Obecnie brak na stanie
Karton klapowy 500x300x500 4,87 zł brutto/szt. zestaw 10 szt.
  • Nowy
3 warstwowe

Kartony klapowe 3 warstwowe


W tym dziale znajdziesz funkcjonalne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne kartony klapowe 3 warstwowe. Ich używanie niesie za sobą sporo korzyści. Przede wszystkim są to ekologiczne i ekonomiczne opakowania. Powstają z surowców pochodzących z recyklingu, można je wielokrotnie wykorzystywać, a po utylizacji po raz kolejny są poddawane temu procesowi. Dzięki temu zarówno ich produkcja, jak i eksploatacja nie naraża naszej planety na zbyt duże obciążenia. Zużyte kartony klapowe nie zalegają na wysypiskach śmieci przez setki lat, jak to jest np. w przypadku opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych. Pudełka tekturowe są też stosunkowo tanie, dlatego ich użycie nie naraża firm na zbyt duże wydatki.


Ich budowa jest dość specyficzna, gdyż powstają zaledwie z jednego kawałka przyciętej w odpowiedni sposób tektury falistej. Specjalne maszyny wycinają je w bardzo przemyślaną formę, która umożliwia ich szybkie i łatwe złożenie. W ten sposób ograniczona jest ilość odpadów produkcyjnych, a surowiec jest maksymalnie wykorzystywany. W pozycji rozłożonej kartony klapowe zajmują tak mało miejsca, że można je przechowywać praktycznie wszędzie.


Do czego mogą być wykorzystywane kartony klapowe 3 warstwowe?


Kartony klapowe 3 warstwowe doskonale nadają się do transportu i przechowywania różnych przedmiotów. Skutecznie chronią zapakowane w nie przedmioty przed uszkodzeniami mechanicznymi i wstrząsami. Są nieco mniej odporne od kartonów klapowych 5 warstwowych, dlatego pakuje się w nie lżejsze produkty. Z tego względu znajdują zastosowanie m.in. jako opakowania: odzieży, obuwia, niewielkich sprzętów elektronicznych, akcesoriów, zabawek, pościeli, książek, materiałów papierniczych, artykułów spożywczych czy kosmetyków. Mogą być wykorzystywane zarówno podczas transportu, jak i w magazynach, gdzie ułatwiają utrzymanie odpowiedniego porządku.