Cena

  • 18,00 zł - 200,00 zł

Kartony klapowe 5 warstwowe: w różnych rozmiarach i na wymiar

Karton klapowy 170x120x240 1,25 zł brutto/szt. zestaw 15 szt.
  • Sprzedaż -2%
Karton klapowy 210x140x290 1,44 zł brutto/szt. zestaw 15 szt.
  • Sprzedaż -2%
Karton klapowy 600x400x400 5W 6,30 zł brutto/szt. zestaw 16 szt.
  • Obecnie brak na stanie
5 warstwowe

Kartony klapowe 5 warstwowe


Zajmujemy się produkcją kartonów klapowych 5 warstwowych, których bogatą ofertę znajdziesz właśnie w tym dziale. Specjalnie z myślą o firmach, które chcą, aby ich działalność nie obciążała zanadto naszego ekosystemu, stworzyliśmy szeroką ofertę opakowań tekturowych dostępnych w różnych rozmiarach. Jeżeli nie ma w niej pudełek o wymiarach, które odpowiadają Twoim potrzebom, możesz zamówić u nas kartony klapowe na wymiar. Dzięki temu mamy pewność, że sprostamy Twoim wymaganiom!


Kartony klapowe to funkcjonalne opakowania powstające z surowców pochodzących z recyklingu. Nadają się do wielokrotnego użytku, a po wyrzuceniu do śmieci trafiają po raz kolejny do recyklingu. Dzięki temu ani ich wytwarzanie, ani utylizacja nie jest szkodliwa dla środowiska. Podczas produkcji maszyny wycinają tekturę falistą w specjalny kształt, który umożliwia szybkie i bezproblemowe złożenie takich pudełek. Dzięki temu zminimalizowane zostają odpady produkcyjne, a surowiec jest wykorzystywany prawie w 100%. Po użyciu można takie pudełko ponownie rozłożyć i schować w dowolne miejsce. Rozłożone opakowania klapowe zajmują bowiem bardzo mało przestrzeni.


Do czego wykorzystywane są kartony klapowe 5 warstwowe?


Kartony klapowe 5 warstwowe to idealna propozycja dla wszystkich osób, które szukają przyjaznych środowisku i trwałych opakowań. Tektura falista wspaniale amortyzuje wszelkie wstrząsy, drgania i uderzenia. Dzięki temu przedmioty zapakowane w kartony z niej wyprodukowane są optymalnie chronione przed oddziaływaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Nasze kartony sprawdzają się zarówno podczas transportu, jak i w magazynach czy domach jako idealne rozwiązanie do przechowywania różnych rzeczy.


Kartony klapowe 5 warstwowe są wytrzymalsze od kartonów klapowych 3 warstwowych, dlatego są szczególnie polecane do przewożenia i magazynowania cięższych produktów. Można w nie pakować np.: metalowe elementy, produkty chemiczne, meble, sprzęty AGD, elektronikę czy produkty spożywcze.