Przekładki tekturowe: 1200x800 mm, 1200x1000 mm oraz na wymiar

Przekładki tekturowe 3W 600x800 1.37zł brutto/szt zestaw 80szt
  • Obecnie brak na stanie
Przekładki

Przekładki tekturowe 5 warstwowe — zabezpiecz produkty na czas transportu i przechowywania


Oprócz opakowań kartonowych klapowych produkujemy i sprzedajemy także przekładki tekturowe, które przydają się do zabezpieczania przewożonych lub magazynowanych produktów. Doskonale sprawdzają się jako warstwa oddzielająca od siebie delikatne lub kruche przedmioty (np. kieliszki, filiżanki czy talerze). Dzięki nim nawet tak wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne towary docierają do celu swojej podróży w nienaruszonym stanie. Można stosować je jako element oddzielający od siebie różne rodzaje produktów, dzięki czemu ich odnalezienie czy segregacja stają się o wiele łatwiejsze i mniej czasochłonne.


Czym właściwie są przekładki tekturowe?


Przekładki tekturowe to po prostu kawałki tektury falistej przyciętej w prostokąty o określonych wymiarach. Materiał ten składa się z kilku warstw. Przekładki tekturowe 5 warstwowe są produkowane z tektury falistej 5 warstwowej. Powstaje ona poprzez naprzemienne sklejenie ze sobą trzech warstw płaskich oraz dwóch warstw pofalowanego papieru. Taka budowa powoduje, że tektura staje się niezwykle trwała, wytrzymała i odporna na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. 


Jakie rodzaje przekładek tekturowych oferujemy?


Oferowane przez nas przekładki tekturowe na palety to doskonałe rozwiązanie, które przydaje się podczas układania towaru na paletach. Przekładki należy położyć najpierw na spodzie palety, dzięki czemu produkty będą od niej oddzielone amortyzującą warstwą, a następnie układa się je między każdym kolejnym piętrem towaru. Dzięki nim przewożone lub magazynowane przedmioty nie są narażone na drgania czy wstrząsy, które mogłyby doprowadzić do ich uszkodzenia. Ich dodatkową zaletą jest fakt, iż pomagają uzyskać pożądany pion całej palety i skutecznie zabezpieczają jej ściany.


W naszym sklepie znajdziesz przekładki tekturowe 1200x800 mm i 1200x1000 mm oraz 1200x1200 mm. Są to najpopularniejsze rozmiary, które przydają się do wielu różnych zastosowań. Na zamówienie wykonujemy także przekładki tekturowe na wymiar, które możesz idealnie dopasować do swoich potrzeb.